(806) 601-7715
0 Players today
1 Games today


0/150

$0


5083174296
GRA:1

HASH: c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b

Najlepsi gracze

Miejsce Nick
1
2 ZAQ csgoquiz.com

WZwycięzcy

Miejsce Nick Łączna wygrana Wygrał
1

Historia

Ustawienia

HELLOSKINS.PL

Pytania/odpowiedzi

Dlaczego nie otrzymałem 100% nagrody?

- Pobierana jest prowizja w wysokości od 0% do 10% (max 10% dla osób z HELLOSKINS.PL w nicku). Jeśli bot wziął więcej niż 10% prowizji napisz prośbę o zwrot części nagrody (patrz ostatni punkt pomocy)

Dlaczego moja oferta nie została przyjęta?

Możliwe, że posiadasz blokadę ESCROW. Gracz, który nie posiada mobilnego tokena (akceptowanie ofert poprzez telefon) nie może wziąć udziału w grze, ponieważ jego oferty są opóźnione o 15 dni.

Moja oferta pojawiła się dużo później niż ją wysłałem. Dlaczego?

Jest to spowodowane obciążeniem serwerów Steam, lub trwającym procesem oczyszczania ekwipunku bota.

Nie posiadam żadnych ograniczeń wymiany. Mimo tego, moja oferta została odrzucona.

Możliwe powody: brak trade-url, serwery Steam nie odpowiadają, bot nie mógł pobrać informacji o cenie przedmiotu lub blokadzie ESCROW.

Prywatność:

-Szanujemy Twoją prywatność, więc logi z naszego jackpota nigdy nie będą udostępniane. Logowanie za pomocą Steama nie dostarcza nam także żadnych informacji.

Jak długo musze czekać na moją wygraną ?

- Zazwyczaj trwa to kilka sekund, chyba ze steam ma problemy z serverami wtedy czas może sie wydłuzyć nawet do 12godzin.

Potrzebuje pomocy. Bot nie wysłał nagrody po wygranej rundzie/bot pobrał za dużo prowizji.

- Wejdź na Fanpage HELLOSKINS.PL na facebooku i napisz prywatną wiadomość: zawrzyj w niej: Opis i screen problemu , Nick na Steam, Adres wymiany: .

Zasady gry

Niniejsze warunki korzystania ze strony::

Korzystając z tej strony, zgadzasz się z warunkami jakie oferuje HELLOSKINS.PL. Akceptujesz je w całości bez zastrzeżeń. Jeżeli nie zgadzasz się z warunkami/regulaminem , nie korzystaj z tej strony.

Aby móc korzystać z tej strony, musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat. Korzystając z tej strony oświadczasz i gwarantujesz, że jesteś osobą pełnoletnią. Administracja ma prawo do poproszenie o skan lub zdjęcie dokumentu który udowodnił by pełnoletniość. Podczas gdy będzie to sprawdzane zastrzegamy prawo do zamrożenia konta użytkownika na czas weryfikacji.

Utracone przedmioty:

Jeśli nie uzyskasz przedmiotów z wygranej, bądź zostaną one utracone i nie wrzucone do puli, masz 2 godziny na poinformowanie nas o tym, poprzez sekcję pomocy technicznej. W przeciwnym razie, nie odzyskasz swoich przedmiotów. Przedmioty mogą, lecz nie muszą zostać przeznaczone na różnego rodzaju promocję strony. Jeżeli wrzuciłeś przedmioty do gry, nie ma możliwości na zwrot przedmiotów w trakcie losowania..

Przegrane:

HELLOSKINS.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty. Biorąc udział w losowaniu, w pełni zgadasz się z regulaminem, który akceptujesz przed dołączeniem do gry. Nie bierzemy odpowiedzialności za utracone przedmioty.

Dozwolone skiny:

Jackpot pozwala na używanie tylko i wyłącznie przedmiotów z gry "Counter-Strike: Global Offensive". Przedmioty z innych gier będą odrzucane.

Zmiana regulaminu:

HELLOSKINS.PL może zmienić w każdej chwili regulamin, bez informowania użytkowników o tym. Prosimy o częste przeglądanie zasad używania strony aby być z nimi zawsze na bieżąco.

Banowanie kont:

Za ddosowanie oraz działanie na niekorzyść strony grozi BAN!

Ban na czat::

- Celowe wprowadzanie w błąd innych graczy (złośliwe podawanie nieprawdziwych informacji). - Ubliżanie, poniżanie, oczernianie, etc. innych graczy. - Reklamowanie innych portali, for oraz gier. - Spamowanie, floodowanie, trollowanie. - Wyzywanie innych graczy

Utracone skiny:

Jeśli utraciłeś przedmioty, z powodu zdarzenia takim jak awaria strony, serwera lub programu nadzorującego, zapisz numer rundy, lub zrób zrzut ekranu i wyślij do administratora w ciągu 24 godzin. Zgłoszenia po tym terminie, nie będą rozpatrywane. Administracja ma 7 dni roboczych, na rozpatatrzenie zgłoszenia. Serwis HELLOSKINS.PL zastrzega sobie prawo do odmowy wydania utraconych przedmiotów, w przypadku braku potwierdzenia zaistnienia zdarzenia.

Przegrane skiny:

Przegrane skiny HELLOSKINS.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty. Biorąc udział w losowaniu, w pełni zgadasz się z regulaminem, który akceptujesz przed dołączeniem do gry. Nie bierzemy odpowiedzialności za utracone przedmioty.
TO-GENERATED MUSES RADIO PLAYER CODE -->